Główna/😂 Śmieszne/potrafi mi kto wyjaśnić dlaczego ten sam pociąg/to samo miejsce jest 50% droższy w PKP niż u Niemca? :c
🐸
u/rurkuwruc

43 dni temu

😂 Śmieszne

potrafi mi kto wyjaśnić dlaczego ten sam pociąg/to samo miejsce jest 50% droższy w PKP niż u Niemca? :c

potrafi mi kto wyjaśnić dlaczego ten sam pociąg/to samo miejsce jest 50% droższy w PKP niż u Niemca? :c

💬 Komentarze(0)

🦗

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

0/500